Fractal Architecture Group Agency
تماس با ما
صفحه اصلی / درباره ما / مسئولیت اجتماعی

ما در گروه ساختمانی فرکتال بر این باور هستیم که شرکت ها به جز فعالیت اصلی خود مبنی بر رسیدن به شرایط پایدار در کسب و کار، وارد شدن در چرخه اقتصاد کلان و سود دهی، باید تاثیر مثبتی بر روی جامعه و مخاطبان خود بگذاریم و فلسفه و رویکردی فراتر از ساخت یک پروژه داشته باشیم.

مسئولیت اجتماعی (Social Responsibility) یک شرکت ساختمانی با

  • بهبود کیفیت زندگی و رفاه با ساخت ساختمان هایی با طراحی خوب متناسب با اقلیم سرزمینمان، هوشمندسازی و ساخت ساختمان های سبز
  • تاثیرات زیست محیطی، گرمایش زمین و تغییرات اقلیمی
  • فرآیندهای استخدام کارکنان و آموزش کارآموزان و دانشجویان
  • پایبندی به حقوق کارکنان و ارزش ها و افزایش آن در جامعه
  • و …

تعریف می شود.

شرکت ‌هایی که دغدغه مسئولیت اجتماعی دارند، قانونمند هستند و از انواع قوانین تبعیت می‌کنند. اگر یک کسب و کار به تعهدات خود در زمینه سلامت و ایمنی جانی و روانی، محیط زیست، حقوق کارکنان و کارگران، تبعیض جنسیتی و غیره عمل نکند، ممکن است خسارت قابل توجهی از نظر روابط عمومی و همچنین اقتصادی بر آن وارد شود.

حقوق ذینفعان و مشتریان

گروه ساختمانی فرکتال در تلاش است ساختمان های خود را با استفاده از علم روز دنیا و تکنولوژی نوین سازگار نماید تا با فراهم آوردن محیطی ایمن و آرام برای ساکنان، به افزایش آسایش مردم کشور عزیزمان ایران کمک نماید.

ما معتقد هستیم اولین گام در جهت مسئولیت اجتماعی برای شرکت های ساختمانی، ساخت اصولی و مهندسی ساختمان ها بر اساس آیین نامه ها و مقررات ملی ساختمان کشور می باشد. ما وظیفه خود تا می دانیم تا با مسئولیت پذیری و فعالیت مداوم و با ایجاد شفافیت های مالی در جهت منافع ذینفعان خود قدم برداریم و اعتماد آنها را بزرگترین سرمایه خود می دانیم.

حقوق کارکنان و کارگران

به دلیل اهمیت بالای ایمنی در ساختمان ها، گروه ساختمانی فرکتال همواره حساسیت ویژه ای بر روی جذب نفرات و مهندسان نموده و با استفاده از مهندسان تحصیل کرده و با تجربه سعی در کاهش حداکثری خطاها دارد. ما در این باوریم تا با برگزاری دوره های مدیریتی و آموزشی در راستای فعالیت های کارکنان، شاهد رشد فردی و اجتماعی آنها در محیط کار و زندگی شخصی شان باشیم.

گروه ساختمانی فرکتال در راستای عمل به رسالت مسئولیت اجتماعی خود با جذب دانشجویان دانشگاه های ممتاز کشور سعی بر آن دارد تا با انتقال تجربیات گرانبهای مهندسان خود نسل آینده مهندسان را پرورش دهد و با رشد این عزیزان شاهد ارتقای کیفی صنعت ساختمان این مرز و بوم در آینده ای نه چندان دور باشد. کارآموزانی که دوره آموزشی خود را با موفقیت سپری کنند

QHSE

ما با استفاده از نیروهای متخصص در زمینه QHSE (کیفیت، بهداشت، ایمنی و محیط زیست) در تلاش هستیم تا با نظارت بر اجرای دقیق فرآیندها و کنترل کیفی آنها با افزایش بهره وری باعث ارتقای کیفیت ساختمان های گروه ساختمانی فرکتال شویم.

در تلاش هستیم تا با اعمال سخت گیری در نظارت به بهداشت کارکنان در محیط کار، توجه ویژه به حفظ جان مهندسان و کارگران شرکت بتوانیم محیطی ایمن و کم خطر برای کارکنان مجموعه فراهم سازیم و باعث امنیت خاطر خانواده های این عزیزان شویم. در این راستا حمایت های درمانی نیز برای این عزیزان و خانواده های گرامی شان در نظر گرفته شده است.

رعایت نکات مهم در زمینه محیط زیست اعم از حفظ درختان؛ کاهش آلودگی، استفاده از ضایعات قابل بازیافت و … نیز از دیگر مسائل با اهمیت در گروه ساختمانی فرکتال می باشد که مهندسان ما در بخش تحقیق و توسعه با توجه ویژه به بهبود فرآیندها در تلاش هستند تا کمترین آسیب را به محیط زیست وارد کنند و میراثی ماندگار برای آیندگان از خود به جای بگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *