Fractal Architecture Group Agency
تماس با ما
صفحه اصلی / درباره ما / درباره ما

معرفی فرکتال


درباره ما – گروه ساختمانی فرکتال با توان مدیریتی و سازماندهی، با بهره گیری از تجربه و پایبندی به اصول مهندسی در زمینه ساخت ابنیه فعالیت خود را از دو دهه پیش آغاز کرده است. این گروه ساختمانی در راستای فعالیت حرفه ای خود تا کنون پروژه های موفق متعددی را طراحی و اجرا کرده است. ما در فرکتال با گردآوری مدیرانی کارآزموده و مهندسانی متخصص و ورزیده ارائه دهنده خدمات اجرایی و مشاوره در زمینه ساخت و ساز هستیم.


گروه ساختمانی فرکتال با تکیه بر تیم طراحی-مهندسی مجرب، خلاق و سخت کوش سعی بر این دارد که پروژه های ساختمانی مدرن و هوشمند را به بهترین صورت پیش ببرد. در همین راستا داشتن تخصص، تجربه در کنار مدیرانی توانمند در صنعت ساختمان باعث شده این گروه پروژه هایی متمایز را در نقاط مختلف اجرا کند و رضایت کارفرمایان را اخذ نماید. داشتن دانش علمی و فنی در کنار تجربه اجرایی، مدیریتی و قراردادی توسط تیم فنی مهندسی و انجام پروژه های متعدد در زمینه مشاوره، طراحی و اجرایی ساختمان، این مجموعه را برای انجام فعالیت های عمرانی قابل اعتماد ساخته است.

گروه ما تلاش می کند با انجام مراحل


  • برنامه ریزی
  • طراحی
  • اجرا
  • مدیریت
  • نظارت راهبردی

در پروژه های ساختمانی بهترین عملکرد را در اختیار کارفریان خود قرار دهد.


ماهیت نگاه ما به ساختمان


برای انجام هر فرآیندی در جامعه با توجه به نوع فعالیتی که قرار است انجام شود، نیاز به یک ساختمان یا بنا مشخص که مختص آن فعالیت هست، می باشد. برای مثال برای فعالیت های ورزشی نیاز به ورزشگاه است، برای درمان افراد نیاز به بیمارستان است، برای آموزش نیاز به مدارس و دانشگاه است و از جمله سازه هایی دیگر که به عنوان ساختمان به شمار می آید می توان به تأسیسات انتظامی، رادیو و تلویزیون، فروشگاه ها، سینما، مراکز نگهداری اسناد و مدارک، موزه ها، مراکز سوخت رسانی و پالایشگاه ها و … نام برد. بیشتر فعالیت های روزمره ما در ساختمان ها انجام می شود و به عبارتی بیشتر عمر خود را در زیر سقف همین سازه ها می گذرانیم، در نتیجه برای ما اهمیت دارد که در محیطی که ساخته ایم، اولویت هایی مانند سازه ای با بالاترین بهره وری که مانع اتلاف وقت، انرژی و سرمایه شود، رعایت اصول ایمنی در سازه ها برای جلوگیری از حادثه های احتمالی در کنار داشتن سر پناهی مناسب و ایجاد رفاه و آسایشی پایدار را فراهم کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *